Klimatizace

klimatizace

Nabízíme čištění a plnění autoklimatizace:

  • odsátí a recyklace staré chladící náplně včetně starého oleje
  • podtlaková zkouška těsnosti klimatizačního okruhu
  • plnění chladícím médiem R134a a HFO 1234YF

Servis autoklimatizace

Servisem autoklimatizace nazýváme kontrolu množství chladiva a úkony s tím spojené, doporučujeme provádět jednou ročně. Správné množství chladiva je nutností pro kvalitní chlazení a navíc pravidelný servis prodlužuje životnost celé autoklimatizace a zejména kompresoru.

Tento proces obsahuje odsátí a recyklaci chladiva, vakuování a test těsnosti, vstřik oleje, naplnění okruhu systému trvá přibližně 30 minut až 1 hodinu.

Mikrobiologická dezinfekce klimatizace

V systémech klimatizací (hlavně na výparníku) vznikají bakterie a plísně, které zde naleznou ideální životní podmínky. Ty jsou původcem zápachu, mohou ohrožovat zdraví řidiče a pasažérů (malých dětí, alergiků) nebo způsobovat korozi výparníku. Proto je důležité nejméně jednou za rok provádět dezinfekci klimatizace.

Dezinfekce klimatizace bez chemie

Máme zařízení, které se využívá k dezinfekci klimatizací, likvidaci nepříjemných pachů v autě, kde nepomůže ruční čištění nebo jiné čištění na bázi chemikálií. V automobilech jsou místa, kde zápach a špínu není možné odstranit. Na takových místech se tvoří bakterie, plísně, viry, houby, atd. Jsme schopni tyto mikroby pomocí ozónu zničit.

Je to alternativa k jiným dezinfekčním prostředkům, které jsou založeny na bázi chemikálií. Naše zařízení nepotřebuje žádné chemikálie, vyrábí jen ozon O3.

Chci vědět více

1