Blog

Uskladnění pneumatik a tipy pro správnou péči

16.4.2024

Správná péče o pneumatiky vašeho auta je důležitá pro zachování jejich výkonu, bezpečnosti a životnosti. Ať už jde o letní, zimní nebo celoroční, správné uskladnění pneumatik může výrazně ovlivnit jejich stav a výkon. Poradíme vám několik tipů, jak správně skladovat pneumatiky, aby zůstaly v perfektním stavu a byly připraveny na další sezónu.

Proč přezouvat na zimní pneumatiky?

21.2.2024

Vždy, když přichází chladné počasí, se mnozí motoristé ocitají před rozhodnutím – zda přezout svá vozidla na zimní pneumatiky. I když to může na první pohled působit jako rutinní úkon, je nezbytné si uvědomit, že zimní pneumatiky hrají důležitou roli v bezpečnosti a výkonu vozidla během zimních měsíců. Proč je přezouvání na zimní pneumatiky nejen nezbytné, ale také výhodné?

Prodej zimních pneumatik má několik pravidel

12.12.2023

Zimní pneumatiky jsou nejdůležitějším bezpečnostním prvkem vašeho vozidla během zimních měsíců. Prodej zimních pneumatik má také svá specifika - vždy je důležité zvážit několik faktorů, aby vaše vozidlo získalo optimální výkon a hlavně, abyste jezdili bezpečně.

Přezouvání pneumatik Praha – rychlá rezervace on-line

26.10.2023

Přezouvání pneumatik se týká všech aut, která brázdí naše silnice. Pneumatiky je potřeba měnit nejen podle sezóny, ale také podle stavu a stáří. Víme, že čas je velmi cenný, proto pro vás máme připravený rezervační on-line formulář, ve kterém se můžete se svým plechovým miláčkem objednat na výměnu pneumatik na přesný termín.

Nová pobočka - pneuservis Praha Prosek

16.8.2023

Dnešní doba si žádá neustálý pokrok a inovace ve všech oblastech, a to i včetně péče o naše věrná a spolehlivá auta. Právě proto jsme se rozhodli udělat krok vpřed a chtěli bychom vás přivítat v naší nové pobočce pneuservisu v Praze Prosek.

Jaká hloubka dezénu pneumatik je bezpečná?

1.1.2020

Hloubka dezénu pneumatik má zásadní vliv na bezpečnost. Jaká by tedy měla být?

Výběr pneumatik

2.12.2019

Pokud vybíráme pneumatiky pro svůj vůz, je nutné dodržet tři následující aspekty.

Tlak vzduchu v pneumatikách

13.11.2019

Hodnoty tlaku vzduchu v pneumatikách uvedené na nálepce jsou vždy hodnoty "tlaku za studena".

Značení pneumatik

8.11.2019

Nevyznáte se ve značení pneumatik? Podívejte se do následujících tabulek. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Naučte se zvládnout zimu

1.11.2019

Počasí v zimě je nevyzpytatelné a může se pokazit během několika kilometrů. 

12
4